K tomu, k čemu došlo dole ve sklepení mezi tebou a profesorem Quirellem je
naprosté tajemství. Takže přirozeně, to ví celá škola.
(Albus Brumbál)

Jednorázovky

Setkání s literární postavou

11. září 2013 v 16:02 | Angie
Severus Snape z knih o Harrym Potterovi od J. K. Rowlingové.

Drabble - Dvojí krev

1. srpna 2013 v 16:12 | Kaissie

"Čekám dítě s Tweanem." oznámila Naya své matce. Byla velmi rozrušená, jelikož nevěděla, co na to matka bude říkat. Ta ovšem pouze stála s pusou dokořán a nezmohla se ani na jediné slovo.
"Chci být chvíli sama." ozvala se po chvilce a se odbelhala do svého pokoje.

~

Už měla železnou dýku u hrdla. Čepel pomalu pronikala její kůží.
"Jak mi to jen mohla udělat?" přemýšlela se slzami v očích. "Nechci být babičkou nějakého nečistého šmejda!"
Na jejím hrdle se začali objevovat kapičky krve a ona věděla, že to chce udělat. Smrt je v tomto okamžiku tou nejsnazší cestou ven.

Pozdní návštěva

12. srpna 2011 v 15:34 | Kaissie and Angie
Neručíme za poprskané monitory (či něco jiného) :D

Blížila se první hodina ranní a Severus Snape seděl ve svém kabinetu, opravujíc písemné práce svých žáků. Dostal se k písemce Harryho Pottera a automaticky ji ohodnotil známkou "M"- Mizerné. Přitom cítil jakési vnitřní uspokojení, že má takovou moc nad někým se jménem Potter.
"Ťuky, klep, bum, ťuk!" ozvalo se ode dveří.
Snape byl překvapen návštěvou v takovouto pozdní hodinu.
"Dále." ozval se.

Špim a špim // HP verze ...

20. března 2011 v 10:15 | Kaissie
K: Prostě magořina toto :D Jinak nic moc, ale snažila jsem se aby to nějak vypadalo ... :D

Severus Snape

19. března 2011 v 10:45 | Angie


A: Je tu něco vtipného na zasmání z mé dílny. Opravdu musím připomínat, že nikdo neručí za poprskané... nářadí :D

Triple Drabble - Šedík měl hlad aneb jak si našel ženušku

3. prosince 2010 v 21:54 | Kaissie Raddle
© ?.?.?
Něco málo z mé dílničky :D Ještě dopsat básničku do dalšího kola xD Neveřili byste jak je to težký napsat ... Nejdřív málo slov .. rozepíšu se .. a hmm musim to zkrátit :D 


Byla tichá listopadová noc. Sněžilo. Na vrcholku Lengethova kopce se procházela skupinka lidí v černých pláštích v čele s jedním velmi zarostlým a hleděli na městečko rozkládající se pod nimi.
"Dnes večer rozšíříme mou malou armádu vlkodlaků hoši." pobaveně se zařehtal Šedohřbet. "Ale ta Marksovic holka je má! Vypadá, že bude opravdu chutná." mlsně se olízl.
S hlasitým zavytím se všichni rozběhli dolů z kopce všemi směry.
            Šedohřbet tiše a nepozorován sledoval Lucy Marksovou z nedalekého keře, jak si hraje sama samotinká u jezera. Pomalu se ve stínech stromů a všelijakého haraburdí přibližoval k dívce. Ozvalo se hlasité zapraskání, to Fenrir šlápl na suchou větev.
"Je tam někdo ?" zeptala se polekaně Lucy, která se okamžitě otočila za zvukem.
Nikdo neodpověděl. Ze stínu se naopak pomalu vynořovala postava Šedohřbeta a mířila k ní.
"Ne !!! Pomoc…" snažila se zakřičet dívka, avšak hlas jí zklamal. Nohy měla jako z kamene. Nemohla se ani hnout, natožpak utíkat.
            Vlkodlak se stále nebezpečně přibližoval. Už byl jen pár metrů od ní. Chytil ji pevně za předloktí, avšak nebylo třeba dívka neschopná slova či pohybu se mu bez jakéhokoliv odporu odevzdala. Cítil její strach. Jedním jediným výpadem ruky ji k sobě přitáhl a začal jí šeptat do ucha.
"Bude z tebe krásná královna děvče. Držím ti toto místo od tvého narození. Povedeme spolu naši malou armádu vlkodlaků. Bude to krásné. Uvidíš." snažil se ji zlákat.
"P-proč zrovna já ?" vykoktala ze sebe oběť.
"Máš úžasnou vnitřní sílu, ikdyž se ji snažíš skrýt."
Nečekal ani na odpověď a okamžitě jí odhrnul vlasy z krku. Sotva uviděl hrdlo, které čeká, až se do něj zakousne, začali se mu sbíhat sliny. Zrychlil se mu tep a dechová frekvence. Pomalu se dostával do euforie, jak se jeho tesáky zarývaly do masa až po kost.
Tímto započala nová éra vlkodlaků.

Double Drabble - Bella,její nekonečná touha a Snape

3. prosince 2010 v 21:35 | Angelingue Snape
© ?.?.?
Další dílo z dílny Angie ... Do soutěže u maminky ... :D 


Ach ta krvežíznivost!Belatrix se opět prochází temnými uličkami jednoho malého městečka na okraji Irska. Belatrix Lestrange . Krásná, okouzlující, půvabná, zvrhlá, zvrácená, mocná čarodějka s někonečnou touhou po zabíjení. Miluje cizí nářek, ten sladký zvuk agonie.
Asi tak 50 metrů před ní se zjevila postava. Zřejmě dívka, teplá krev jí pulzovala v žilách, brzy tu neznámou dívku obklopí temnota. Temnota se blíží, krev tuhne v žilách, Bella již brzy utiší svou krvežíznivost. Už ji skoro má, je na dosah, už ji jen chytit do svých spárů a vysát z ní život.
Čím to,že nedosáhla svého? Copak někdo mocnější než ona utrhl oběť přímo před ní? Je to kouzelník, o tom není pochyb. Bellu popadla zuřivost a začíná po kouzelníkovi metat jednu kletbu za druhou, kouzelníkovi spadne kápě a Bellatrix se zarazí, vždyť málem zabila Severuse Snapa! ,,Severusi koukej odsud zmizet! Hned!´´
zařvala Bella a pomalu ztrácela i tu špetku sebeovládání, kterou měla. Severuse se zmocňuje známý pocit křivdy, zmocnil se jí první, rozmýšlel se,co udělat. Na to Bella nemá trpělivost. Popadla svou stříbrnou kudlu a hůlku a jako ta nejhladovější lvice se vrhla na svou kořist. Severus se přemístil a Bella opět ukojila svou touhu po zabíjení. Na chvíli.
 
 

Reklama