K tomu, k čemu došlo dole ve sklepení mezi tebou a profesorem Quirellem je
naprosté tajemství. Takže přirozeně, to ví celá škola.
(Albus Brumbál)

Severus Snape

19. března 2011 v 10:45 | Angie |  Jednorázovky


A: Je tu něco vtipného na zasmání z mé dílny. Opravdu musím připomínat, že nikdo neručí za poprskané... nářadí :D

Je časné ráno a bradavický učitel Severus Snape si připravuje svou dnešní dvouhodinovku lektvarů pro pátý ročník. Ta šprtka Grangerová bude zase excelovat. Proč nemůže být Draco Malfoy na tolik inteligentní, aby ji překonal, přechytračil, převezl, prostě dostal! Jakou by měl on z toho triumfu radost. Ach, jak frustrující!!!
Dvouhodinovka začíná a Severus Snape s arogantním výrazem štráduje si to po učebně. Tož je to sexy chlapík, Parkinsonová s nábožnou úctou hledí svému učiteli na zadek, z úst pomalu odkapává třpitící se slina. Ona by ráda pronikla do jeho kabinetu, nepozorovaně, v hlavě se jí honí představa útulného prostředí malých tvorečků ve slizkém roztoku a ona nebezpečně blízko svému vytouženému objektu, leštíc jeho tyč, jak romantické.....ano, ano, já vím, podělaná perspektiva. Bum, prásk, třísk, Parkinsonová otevře oči a vidí jak právě Umbridgová za sebou jemně zavřela dveře.
Umbridgeová si asi myslí, že svým výslechem Snapa mučí, že mu snad něco komlikuje, naivka, Snape by se jí nejradši z celého srdce vysmál, nemůže však, Pán zla se vrátil, on hraje svou roli velice dobře, jen na tu ropuchu bude dál házet povrchní a znechucené pohledy. Jeho mysl se však vrací do dětské fantazie- Naprosto příšerná růžová ropucha skáče z jednoho leknínu na druhý, povislá prsa sebou pohazují (pomalu by je mohla házet jako laso) a tvar i objem těla připomíná ponorku. Právě chtěl představu ukončit ropušinou pomalou smrtí napíchnutím na kůl, pochopitelně růžový, jenže vlezlé dotazy té staré báby ho z toho vytrhly.
Ježirůžovice je už pryč a Potterovi vybuchl kotlík, chachááá, aspoň nějaká dobrá zpráva dne, teď dostane sodu chlapec, ten pitomej bourák a ten jeho slavnej čůrák. Je jako jeho otec, myslí si, že je králem či co, snad mu dá ta ropucha nějaký pořádný sadistický školní trest, není pochyb o tom, že bude hrdinsky prohlašovat své názory. Muhehe, on má totiž vyhlídnutého jiného srnce, od smrti Lily neměl pořádný sex, coura Parkinsonová by se jistě ráda nabídla, ale on chce Draca, jeho povýšené chování je tak strašně rajcovní! A jeho velké naducané bicepsy, oh! Škoda jen, že má dnes večer s Potterem hodiny Nitrobrany. Jestli netrénoval, tak teprve něco zažije. Dvouhodinovka lektvarů pátého ročníku končí a Grangerová opět pyšní se nejlepším výsledkem, odměnu v podobě bodů pro Nebelvír nedostane, proboha proč? Šprtka jedná otravná.
Poslední dobou si Snape navykl potulovat se po školních pozemcích i chodbách. Nejspíš si tím chce připomenout své mládí strávené v matčiných dámských blůzách. Jakmile ale nachyté studenty z cizích kolejí provádět nějakou nepravost, udělí jim neodpovídající, až za Merlinovy fousy přitažený trest. Od té doby u sebe studenti nosívají Snapův odpuzovač- Head and Shoulders, Snape nemá s nikým slitování. A tak to šlo dál několik měsíců, pravidelné procházky, prodlouhlé podvečery s Potterem s přiliš pomalými pokroky, až to jednoho večera přišlo.
Snape sedí u sebe v kabinetu, pochopitelně opravuje nemožné domácí úkoly, když najednou se ozve zaklepání na dveře. Malfoy ani nečekal na reakci a směle vstoupil. Nese mu dopis od Brumbála, je však něco jiného, co dokonale upoutalo Snapeovu pozornost. Zelené světlo se odráželo od Malfoyových peroxidových vlasů. Je tak vysoký a silný. Jak on by chtěl mít svůj kouzelný výrůstek mezi jeho hýžděmi, jak slastné by to pro ně bylo. Zásun, výsun, zásun, prc, šuk, šup, ven, tam..... bílá by byla celá podlaha. Jenže Draco tohleto nepodstoupí, je na to málo nadržený, vždyť on může mít nějaké to potěšeníčko, kdykoliv se mu zachce a Snape? Ten si může vychutnat možná tak večeři s pokusem o ejakujaci s Brumbálem. Pokyne Dracovi, ať se posadí. Ptá se ho,jestli je ještě panic, či s kým měl to potěšení. Jako jediný v pátém ročníku zmijozelu byl panic, už I Crabbe a Goyle si to spolu rozdali. Ale jsou nerozluční a on poprvé do trojky nechtěl, navíc se mu nechce s takovými horami sádla, když jejich paže vypadá jak parovodní potrubí. Svěřil se Snapovi a on, že mu s jeho trápením pomůže.
Draco není žádný chytrák,ale sex se Snapem? To není dobrý nápad. Taková Pansy by byla štěstím bez sebe, určitě by si na tu příležitost už oholila nohy, ale on- Draco,t o není nic pro něj. Snape se po Dracovi začíná pomalu sápat, to není dobrý, to vůbec není dobrý. Draco se pokouší utéct, jenže...... příliš pozdě. Nahý Snape mu hůlkou odstraní veškeré oblečení. Draco se tváří jako vanilková zmrzlina na párku v rohlíku. No, brzo asi ten párek vykoukne a on bude muset zmrzlinu vymejvat ještě týden. Draco utíkal po Snapově kabinetu, Snape za ním. Kéž by tak měl mladší nohy, to by ho pak snadno dostihl. Už toho má dost! Kouzlem pověsí Draca do vzduch za kotník, vyčaruje pod ním postel, zruší kouzlo a jakmile se Draco ocitne na posteli, Snape po něm skočí. Draco to definitivně vzdal, přestal se bránit a jen nechal Snapa, ať si dělá co chce. Draco se tvářil jak citrón po plastické operaci. Dlouho mu to ovšem nevydrželo, brzy se objevil výraz jiný, přímo blažený a toužebný. Snape se v tomhle vyžíval.... už bude! Balancují spolu na hranici rozkoše. Jenže... co se to děje... Draco začíná mizet.
Snape otevře oči, spal, je ve třídě plné dětí, kteřé se mu smějí. To jako nikdy neviděli někoho usnout? Asi jim všem udělí školní trest. Jenže studenti se smějí čím dál víc a Snape pořád nechápe, co se děje. Pak jeho pozornost upoutá bílá loužička kousek od něj. Sakra!!! To snad ne? Schová nářadí a uklidní třídu, všem jim vymaže paměť a bude to. Nejdřív se rozhodne uklidit nepatřičnou loužicku. Páni, toho je, asi ještě nepatří do starého železa, je to štramáák! Ale tohle nesmí stát, už nikdy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Belatrix Black Belatrix Black | Web | 19. března 2011 v 11:17 | Reagovat

Loooool! To je blbost holka :-D Mně to přijde děsně divný xD Nepoužíváš přímou řeč a píšeš v divnam čase... :-?  :-D

2 Angie Angie | 19. března 2011 v 11:53 | Reagovat

Ale právě o tom to je, sakra!!! :D Já, kdybych to nenapsala, tak si to oglosuju!! :D ...... tohle má vyloženě pobavit víš :D

3 Kaissie Kaissie | Web | 20. března 2011 v 8:54 | Reagovat

TVL !!!! :D :D :D Kdybych se mohla smát tak  vybouchnu smíchy !!! :D :D :D

4 Angie Angie | 20. března 2011 v 11:03 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D

5 ▓▒ Mary Depp Snape ♥ ▒▓ ▓▒ Mary Depp Snape ♥ ▒▓ | Web | 22. dubna 2011 v 23:19 | Reagovat

krásný lay :)

6 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 20. srpna 2011 v 15:56 | Reagovat

:D  :D ty máš nápady :D ale dobrý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama