K tomu, k čemu došlo dole ve sklepení mezi tebou a profesorem Quirellem je
naprosté tajemství. Takže přirozeně, to ví celá škola.
(Albus Brumbál)

Kaissie & James - Část 1.

17. března 2011 v 15:11 | Angie |  Kaissie & James

K: Něco z dílny naší Angie o mně a mém milostném poměru s Jamesem :D
A: Ano, něco z mé dílny o více poměrech Kaissie...ne jen James :P


,,Musím se tě na něco zeptat." prohlásí James tiše a bojí se podívat Kaissie do očí. Kaissie se utápí v rozpacích. Tuší, co chce James udělat a neví, jestli se jí to líbí, nebo ne. Zvlášť, když si pro tuto chvíli vybral romantické místo. Všuse kolem zářily svíčky a kousek od jejich lavičky šuměl malý vodopád. Tma zahalovala jinak krásné svítivé zelené listy a kmeny stromů, které nebyly ani vidět. Jak stereotypní, nudí jí to. Kéž by ji radši vzal k rozbouřenému moři, ona je divoká a energická, žádný klidný typ, tohle pro ni prostě není.
,,Kais, jjjá..... ve..vezmeš si mě?" vykoktal James s jistými potížemi. Snažil se vypadat klidně a vyrovnaně, jenže se mu to moc nedařilo. Zvlášť, když je s ní. Kaissie je překrásná. Její světlá pleť ho oslňuje jako stovka reflektorů a její modro-šedé oči ho spalují. Jsou čiré jako tekoucí voda a přesto plné vášně, nemůže se na ní vynadívat. Rozmýšlí se moc dlouho, to není dobré.
Začal foukat malý větříček, který Kais rozházel vlasy. James se zase vrátil s úvahám, jak moc je krásná. Jak moc se její vlasy podobají měsíční záři a jak moc se ovládá, aby jí nepokukoval do výstřihu. James neví, co má dělat, je z ní celý nesvůj. Ať už Kais něco řekne.... prosím!
,,Já... Jamesi... já vážně.." vymlouvala se Kaissie, než jí došlo, že proti tomu vlastně nic nemá. Proč ne, stejně se zná a ví, že ho bude podvádět a aspoň bude mít pevné zázemí... i když brát si Nebelvírského šmejda...... ,,Ano" řekla nakonec.
,,Ang?!" volá Kaissie tajemně na sestru. ,,Ano?" odpovídá jí s podezřením v hlase Angie. ,,Mám novinu." ,,A to?" ,,Asi se bude vdávat." řekla na konec v klidu Kaissie a sledovala reakci Angie. Ta ale nevěděla, co si má myslet. Kais se vdává dřív, než ona? Kais řekla ano? Kais ve svatebních šatech a po jejím boku ten....kdo? ,,A kdo je tím los.. šťastlivcem?" zeptala se Ang. ,,No kdo asi, James, ty vole." ,,Řekla bych, že seš v tom mudlovském světě nějak moc často, leze ti to na mozek... vole." řečnila arogantně Ang a dál se odebrala ke svému přemýšlení o Kais a její svatbě, vůbec jí to k ní nesedělo. Kaissie zatím sestru pozorovala a četla její výrazy. Vlastně si procvičovala jak moc ji zná a co všechno dokáže vyčíst z její mimiky. Samozřejmě, zná jí velmi dobře. Překvapenost, bolest, uražení, údiv, prohnanost, tajemnost. Co ta holka sakra plánuje?
,,Kais, kdy je svatba?" ,,Za 14 dní, chci to mít rychle za sebou a je kolem toho tolik čarování, pomůžeš, viď?" ,,Víc, než bys chtěla, sestřičko." řekla tiše a tajemně Ang. ,,Ang..... já to slyšela, co chystáš?" ,,Ale nech se překvapit, nech se překvapit." odvětila Angie a odcházela již s hůlkou v ruce. ,,Ty mě jednou přivedeš do hrobu!" řekla Kaissie do ticha.Angie se v hlavě zrodil plán. Před každou svatbou přeci musí být pořádná rozlučka se svobodou. Kaissie jí potřebuje, to Ang ví, a protože se jí nemůže dočkat, ustuteční ji dříve, než v předvečer svatby. Á, ona to nevydrží, musí to udělat co nejdříve, a to hned zítra večer.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | 18. března 2011 v 12:58 | Reagovat

Proč si všichni čtou jen tu druhou? :D.... Že ty to všem posíláš, aby si to přečetli, jakou sem z nás udělala děvku :D

2 Kaissie Kaissie | Web | 18. března 2011 v 13:02 | Reagovat

:D Ne xD :D já to dala jenom dokaz na blog xD

3 Angie Angie | 18. března 2011 v 13:03 | Reagovat

Ale vždyt nikdo takhle nezná nit!!:D

4 Kaissie Kaissie | Web | 18. března 2011 v 13:05 | Reagovat

:D :D :D jejich chyba :D Bela teda Matka řikala že nečte nic v čem nevystupuje xD

5 Angie Angie | 18. března 2011 v 13:06 | Reagovat

Tak to ale bude muset, páč bude v další kapitole.... a nevěděla by, o čem to je :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama