K tomu, k čemu došlo dole ve sklepení mezi tebou a profesorem Quirellem je
naprosté tajemství. Takže přirozeně, to ví celá škola.
(Albus Brumbál)

Triple Drabble - Šedík měl hlad aneb jak si našel ženušku

3. prosince 2010 v 21:54 | Kaissie Raddle |  Jednorázovky
© ?.?.?
Něco málo z mé dílničky :D Ještě dopsat básničku do dalšího kola xD Neveřili byste jak je to težký napsat ... Nejdřív málo slov .. rozepíšu se .. a hmm musim to zkrátit :D 


Byla tichá listopadová noc. Sněžilo. Na vrcholku Lengethova kopce se procházela skupinka lidí v černých pláštích v čele s jedním velmi zarostlým a hleděli na městečko rozkládající se pod nimi.
"Dnes večer rozšíříme mou malou armádu vlkodlaků hoši." pobaveně se zařehtal Šedohřbet. "Ale ta Marksovic holka je má! Vypadá, že bude opravdu chutná." mlsně se olízl.
S hlasitým zavytím se všichni rozběhli dolů z kopce všemi směry.
            Šedohřbet tiše a nepozorován sledoval Lucy Marksovou z nedalekého keře, jak si hraje sama samotinká u jezera. Pomalu se ve stínech stromů a všelijakého haraburdí přibližoval k dívce. Ozvalo se hlasité zapraskání, to Fenrir šlápl na suchou větev.
"Je tam někdo ?" zeptala se polekaně Lucy, která se okamžitě otočila za zvukem.
Nikdo neodpověděl. Ze stínu se naopak pomalu vynořovala postava Šedohřbeta a mířila k ní.
"Ne !!! Pomoc…" snažila se zakřičet dívka, avšak hlas jí zklamal. Nohy měla jako z kamene. Nemohla se ani hnout, natožpak utíkat.
            Vlkodlak se stále nebezpečně přibližoval. Už byl jen pár metrů od ní. Chytil ji pevně za předloktí, avšak nebylo třeba dívka neschopná slova či pohybu se mu bez jakéhokoliv odporu odevzdala. Cítil její strach. Jedním jediným výpadem ruky ji k sobě přitáhl a začal jí šeptat do ucha.
"Bude z tebe krásná královna děvče. Držím ti toto místo od tvého narození. Povedeme spolu naši malou armádu vlkodlaků. Bude to krásné. Uvidíš." snažil se ji zlákat.
"P-proč zrovna já ?" vykoktala ze sebe oběť.
"Máš úžasnou vnitřní sílu, ikdyž se ji snažíš skrýt."
Nečekal ani na odpověď a okamžitě jí odhrnul vlasy z krku. Sotva uviděl hrdlo, které čeká, až se do něj zakousne, začali se mu sbíhat sliny. Zrychlil se mu tep a dechová frekvence. Pomalu se dostával do euforie, jak se jeho tesáky zarývaly do masa až po kost.
Tímto započala nová éra vlkodlaků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama