K tomu, k čemu došlo dole ve sklepení mezi tebou a profesorem Quirellem je
naprosté tajemství. Takže přirozeně, to ví celá škola.
(Albus Brumbál)

Double Drabble - Bella,její nekonečná touha a Snape

3. prosince 2010 v 21:35 | Angelingue Snape |  Jednorázovky
© ?.?.?
Další dílo z dílny Angie ... Do soutěže u maminky ... :D 


Ach ta krvežíznivost!Belatrix se opět prochází temnými uličkami jednoho malého městečka na okraji Irska. Belatrix Lestrange . Krásná, okouzlující, půvabná, zvrhlá, zvrácená, mocná čarodějka s někonečnou touhou po zabíjení. Miluje cizí nářek, ten sladký zvuk agonie.
Asi tak 50 metrů před ní se zjevila postava. Zřejmě dívka, teplá krev jí pulzovala v žilách, brzy tu neznámou dívku obklopí temnota. Temnota se blíží, krev tuhne v žilách, Bella již brzy utiší svou krvežíznivost. Už ji skoro má, je na dosah, už ji jen chytit do svých spárů a vysát z ní život.
Čím to,že nedosáhla svého? Copak někdo mocnější než ona utrhl oběť přímo před ní? Je to kouzelník, o tom není pochyb. Bellu popadla zuřivost a začíná po kouzelníkovi metat jednu kletbu za druhou, kouzelníkovi spadne kápě a Bellatrix se zarazí, vždyť málem zabila Severuse Snapa! ,,Severusi koukej odsud zmizet! Hned!´´
zařvala Bella a pomalu ztrácela i tu špetku sebeovládání, kterou měla. Severuse se zmocňuje známý pocit křivdy, zmocnil se jí první, rozmýšlel se,co udělat. Na to Bella nemá trpělivost. Popadla svou stříbrnou kudlu a hůlku a jako ta nejhladovější lvice se vrhla na svou kořist. Severus se přemístil a Bella opět ukojila svou touhu po zabíjení. Na chvíli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cassiopea-black cassiopea-black | Web | 20. srpna 2011 v 15:59 | Reagovat

ty píšeš tak nějak...zvláštně :D ale pěkný, Bella je moje nejoblíbenější postava, takže :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama